Ви помітили якою «комфортною» стала мода останнім часом? Кросівки, джинси з високою посадкою, сукні-футболки і звичайно ж універсальні та неперевершені жіночі рюкзаки різних розмірів. Стильні та актуальні жіночі рюкзаки у 2018 році виконують роль міської сумки, але при цьому виглядають більш актуально та молодіжно.

Обираємо матеріал

Сьогодні можна купити жіночі та чоловічі рюкзаки у кожному магазині і різноманітність їх форм, кольорів та розмірів просто вражає. Матеріали, які використовуються для цих аксесуарів умовно можна поділити на традиційні та більш сучасні. Обираючи рюкзак важливо пам’ятати, що від якості матеріалу та шиття залежить не лише довговічність використання а і зручність, і що більш важливо – безпека.

Сьогодні ми не будемо розглядати дитячі шкільні рюкзаки, до них виставляються більш жорсткі вимоги: лямки, піна для захисту хребта, конструкція для розподілу ваги тощо. Ми говоримо лише про модні рюкзаки, які призначені для вашого гаманця, телефону та різних дрібничок, що зазвичай знаходяться у жіночій сумочці.

 • Шкіряні рюкзаки – це перевірені часом, статусні аксесуари, які носяться і виглядають просто чудово.
  ryukzak_nn_ru_nn12738.jpeg
 • Штучна шкіра – дуже популярний зараз матеріал через свої гарні зовнішні дані та невисоку ціну. Якщо ви хочете купити ультрамодну модель, радимо обирати її саме у штучній шкірі, коштуватиме вона недорого і носити ви ї скоріш за все не будете довше за пару сезонів.
  ryukzak_valiente_venison_ru_vs13425.jpeg
 • Текстиль. Серед переваг цього матеріалу можна виділити невисоку ціну, легкість виробу і дуже простий процес очищення (можна прати руками або в машинці). Серед текстильних моделей можна ще виділити стьобані та валяні.
  ryukzak_nn_ru_nn13436.jpeg
 • Плетені рюкзаки зараз просто на піці популярності. Вони можуть бути каркасні або м’які, з соломи (ідеально для літнього образу) або пластику.
  resize.jpg
 • Хутряні моделі (частіше з штучного хутра) будуть дуже актуальними для сезону осінь-зими 2018-2019.
  10555111_3.jpg

Жіночі сумки в цьому році радують різноманіттям, здається для кожної модниці знайдеться свій тренд. Але якщо вам набридла стримана класика чи надто яскраві святкові жіночі клатчі, ми вам дуже радимо приміряти до будь-якого свого образу рюкзак. Ви будете здивовані як один елемент може освіжити весь вигляд та надати йому грайливих та модних ноток. А ще, рюкзак – це неймовірно зручно. Варто спробувати!

Как выбрать мужской кошелек
Мужской кошелек это не просто аксессуар, который подчеркивает вкус мужчины это еще и очень важный элемент, который определяет отношение мужчины к деньгам, чем мужской кошелек качественнее и правильно организованный, тем уважительнее отношение мужчины к деньгам, а деньги это очень любят.
Немного о кожаных сумках
В сегодняшнем мире высоких технологий из чего только не шьют сумки, каждый модный сезон приносит нам новые материалы и цвета сумок, но кожаная сумка остается неизменным лидером в предпочтениях мужчин и женщин.
О барсетках
Барсетка кожаная подвергается критике и непониманию со стороны одних и пользуется огромной популярностью у других представителей сильного пола. К барсеткам можно относиться по разному - неоспоримо одно...
Как выбрать женскую сумку
Когда Вы ищите новую сумку, лучшее место поиска интернет магазин сумок. Специализированный интернет магазин сумок предлагает своим посетителям широкий ассортимент продукции высокого качества. В интернет магазине сумок каждый клиент сможет приобрести наиболее подходящие для его запросов мужские и женские сумки различного дизайна
1. Вам нужно обязательно заполнить Ваше имя и номер телефона