Чоловіча мода не вирізняється великою кількістю трендів щосезону, тому поява чогось нового – це справжня подія. Саме такою подією у світі аксесуарів стали чоловічі клатчі. Вже декілька сезонів поспіль весь світ купує і із задоволенням носить аксесуари, що схожі на великі гаманці. Аде в Україні даний тренд ще не набув такої масовості, як в США та Європі.

Носити чи не носити?

Чоловічі клатчі – ті ж самі барсетки, це, мабуть найбільш розповсюджена думка серед українців споживачів. Так у цих виробів є спільні риси: невеликий розмір, призначення (повинні вміщати документи, ключі, гроші та телефон), іноді форма (але тут правил немає, форма може бути будь-якою). Ось і вся схожість.

muzhskoy_klatch_alfa_ricco_mk_ar12912.jpeg

У клатчів для чоловіків не завжди є ремені (ні на плече, ні на зап'ясток). Як і класичні жіночі моделі ці чоловічі аксесуари носять в руках, тому образи з ними виглядають витончено та стильно. Виробники додають ремені, зазвичай, заради більш зручного використання виробу - просто, щоб звільнити руки.

Порівняно з барсетками, клатчі зазвичай менші з невеликою кількістю кишень та відділень. Можна сказати, що новий аксесуар є більш стриманим та лаконічним.  Як правило ці аксесуари пропонуються у більшій кількості кольорів та відтінків, є навіть дуже яскраві, різнокольорові варіанти з принтами та декором.

muzhskoy_klatch_karya_mk_ky11701.jpeg

Найбільш популярними є моделі з натуральної шкіри. Актуально виглядають варіанти із шкіри рептилій та якісних штучних замінників, що її імітують. Найсміливіші модники обирають і нестандартні матеріали: оксамит, пластик, навіть бамбук чи лозу (плетені аксесуари зараз на піці популярності). Але це більше стосується екстравагантних моделей для «виходу у люди».

Щодо повсякденних варіантів, то в основному вони є стриманими та лаконічними. Мінімум декору, якісна шкіра і чиста функціональність – саме так виглядає сучасний чоловічий клатч.

Більшість українських чоловіків надають перевагу класичним аксесуарам. Серед постійних лідерів продажів – портфелі, невеликі текстильні та шкіряні сумки на довгій лямці та чоловічі рюкзаки. Не часті новинки у світі моди для чоловіків не випадкові, адже представники сильної статі є консерваторами і з недовірою ставляться до експериментів зі своєю зовнішністю. Але якщо ви готові до чогось нового, змінюйтесь! Зміни – це завжди на краще.

Шукаєте чоловічі сумки? Ми можемо запропонувати дійсно великий вибір, низькі ціни, високу якість та доставку по всій Україні. Заходьте в інтернет-магазин anyBag, щоб недорого купити вашу найкращу сумку чи клатч.


Как выбрать мужской кошелек
Мужской кошелек это не просто аксессуар, который подчеркивает вкус мужчины это еще и очень важный элемент, который определяет отношение мужчины к деньгам, чем мужской кошелек качественнее и правильно организованный, тем уважительнее отношение мужчины к деньгам, а деньги это очень любят.
Немного о кожаных сумках
В сегодняшнем мире высоких технологий из чего только не шьют сумки, каждый модный сезон приносит нам новые материалы и цвета сумок, но кожаная сумка остается неизменным лидером в предпочтениях мужчин и женщин.
О барсетках
Барсетка кожаная подвергается критике и непониманию со стороны одних и пользуется огромной популярностью у других представителей сильного пола. К барсеткам можно относиться по разному - неоспоримо одно...
Как выбрать женскую сумку
Когда Вы ищите новую сумку, лучшее место поиска интернет магазин сумок. Специализированный интернет магазин сумок предлагает своим посетителям широкий ассортимент продукции высокого качества. В интернет магазине сумок каждый клиент сможет приобрести наиболее подходящие для его запросов мужские и женские сумки различного дизайна
1. Вам нужно обязательно заполнить Ваше имя и номер телефона