Сьогодні поговоримо про барсетки. Так, ті самі улюбленці дев’яностих переживають зараз нову хвилю популярності. Цей аксесуар люблять в Європі та Америці, тож ми вирішили розказати про нього трохи детальніше і розібрати коли ж він буде доречним, а коли ні.

Отже, барсетка – це невелика сумка або ж великий гаманець. Завдання даного аксесуару - вміщувати лише найнеобхідніше: ключі, телефон, гроші, автодокументи тощо. Особливістю барсеток і головною їх відмінністю від клатчів є невеличкий ремінець на зап'ясток. Цей ремінь звільняє руки і дозволяє зручно носити барсетку. Звучить добре чи не так? І виглядає не гірше!

barsetka_ht_x_ht00071.jpeg

Головне – правильно носити

Хочете стильно та модно виглядати з барсеткою? Варто запам’ятати декілька правил.

· Для поціновувачів класики варто купити барсетку в тон взуттю та ременю. Це портфелі можуть бути будь-яких відтінків, а для барсеток є неприйнятним виділятися.

· Ніколи не носіть барсетку під пахвою – тільки в руці чи на зап’ястку.

· Будь-які інші чоловічі сумки та гаманці не поєднуються з барсеткою. Жінкам зараз рекомендують носити оберемок сумок, для вас же, представники сильної статі, таке є просто неприйнятним.

· Моделі яскравих відтінків не підходять для офісу, вони є ідеальними тільки для стилю smart-casual.

· В жодному разі не поєднуйте барсетку із спортивним одягом – це найстрашніше, що з вами може статися.

І ще одна невеличка порада – не варто  сильно наповнювати сумку. Коли ваш портфель чи барсетка ледь застібаються, це виглядає неохайно і не личить діловій людині.

Купувати чи не варто?

Якщо дана стаття не переконала вас в тому, що барсетки можуть бути стильними і модними, не варто себе змушувати. Аксесуари, як і всі речі, що вас оточують повинні, в першу чергу, подобатися вам, а вже потім викликати схвалення оточуючих. Можливо вам сподобаються наші чоловічі рюкзаки чи інші види аксесуарів.

А для тих, хто зміг подивитися на цей чудовий аксесуар по-новому, ми дуже рекомендуємо переглянути асортимент барсеток в інтернет-магазині anyBag, впевнені ви знайдете цікаві моделі по дуже прийнятним цінам. Замовити будь-який товар можна з доставкою по Україні.

Можливо саме час змінити свій образ, купивши нову, а точніше оновлену барсетку. Може саме її вам не вистачає? Всі на шопінг!


Как выбрать мужской кошелек
Мужской кошелек это не просто аксессуар, который подчеркивает вкус мужчины это еще и очень важный элемент, который определяет отношение мужчины к деньгам, чем мужской кошелек качественнее и правильно организованный, тем уважительнее отношение мужчины к деньгам, а деньги это очень любят.
Немного о кожаных сумках
В сегодняшнем мире высоких технологий из чего только не шьют сумки, каждый модный сезон приносит нам новые материалы и цвета сумок, но кожаная сумка остается неизменным лидером в предпочтениях мужчин и женщин.
О барсетках
Барсетка кожаная подвергается критике и непониманию со стороны одних и пользуется огромной популярностью у других представителей сильного пола. К барсеткам можно относиться по разному - неоспоримо одно...
Как выбрать женскую сумку
Когда Вы ищите новую сумку, лучшее место поиска интернет магазин сумок. Специализированный интернет магазин сумок предлагает своим посетителям широкий ассортимент продукции высокого качества. В интернет магазине сумок каждый клиент сможет приобрести наиболее подходящие для его запросов мужские и женские сумки различного дизайна
1. Вам нужно обязательно заполнить Ваше имя и номер телефона