>

Чоловіча сумка із натуральної шкіри

Чоловіча сумка із натуральної шкіри

Чоловіча шкіряна сумка – це аксесуар, який дуже багато може розповісти про свого власника, про його смак, відношення до речей і навіть про його статус. Чоловіки використовують у повсякденному житті не так вже й багато аксесуарів, тому до вибору кожного потрібно ставитися серйозно. Перш за все, коли Ви обираєте сумку для чоловіка, потрібно визначитися із типом сумки.

Чоловічі сумки бувають декількох видів. Найкласичніший – портфель. Виглядає стильно, користуватися ним зручно, вміщується у таку сумку абсолютно все, що тільки може знадобитися. Але портфель все ж таки потребує відповідного образу – більш консервативного і ділового. Для варіантів кежуал більше пасуватиме сумка для ноутбука – функціональність та ж сама, але ж призначення і стилістика відрізняються. А для чоловіків, які не носять із собою ні ноутбук, ні теки з паперами існують чоловічі барсетки та невеликі чоловічі шкіряні сумки (такі собі торбинки).

Є де розгулятися фантазії, а найголовніше у чоловічих сумках – якість виконання. Дійсно якісна сумка із шкіри вірою і правдою служитиме не один рік, нітрохи не змінивши свого зовнішнього виду. Це саме той випадок, коли економити можна, але в жодному разі не за рахунок якості.

Придбати чоловічу сумку недорого можна в спеціалізованній інтернет-крамниці. Тут і вибір великий і завжди є сумки із знижками. Інтернет-крамниця сумок anyBag (Енібег) – саме така крамниця. Ми пропонуємо чоловічі сумки із якісної шкіри за гарною ціною, Ви обов’язково знайдете у нас сумку для себе або на подарунок. Купити чоловічу сумку в anyBag (Ені бег) можна не лише вигідно, а щей з доставкою по всій Україні: Рівне, Запоріжжя, Херсон, Тернопіль, Вінниця – де б Ви не мешкали, Ви отримаєте своє замовлення вчасно.

Шкіряні гаманці
Шкіряні гаманці

Гаманці можуть бути великими і маленькими, шкіряними або ж із текстилю, чорними або найрізноманітніших кольорів. Головне у гаманці – щоб він влаштовував саме Вас. Щоб у нього вмістилися документи, якщо зазвичай Ви носите їх саме у гаманці, гроші, усі необхідні картки і перепустки. І звичайно, гаманець повинен Вам подобатися.

Подробнее
Молодежные сумки
Молодежные сумки

Молодежные женские сумки – это аксессуары для активных и современных девушек абсолютно любого возраста. Многозадачность – вот главное слово, которое может охарактеризовать основное требование к данному типу сумочек.

Подробнее
Летние женские сумки
Летние женские сумки

Лето – время красок, наполненное положительными эмоциями и новыми впечатлениями, и женщины стараются тоже выглядеть ярко и позитивно. Так хочется добавить в свой гардероб свежих красок.

Подробнее
Сумки через плечо
Сумки через плечо

Последнее время все чаще на улицах города можно встретить женщин, которые носят свои сумочки через плечо. Обычно это небольшие модели и подходят они к абсолютно любой одежде.

Подробнее

Возврат к списку

Обратная связь
Ваше имя:
Мобильный телефон:*
Ваш вопрос:*
* - поля, отмеченные звездочкой, обязательны для заполненния SEND
Добавить товар в список желаемого?
Введите e-mail:*
Товар добавлен в список желаемого
КИЕВ
 1. Магазин: ТЦ Silver Breeze

  Адрес:

  пр-т Павла Тычины 1-в, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 214-73-53

 2. Магазин: ЦТ Дарынок, зал Г, anyBag-Дисконт

  Адрес:

  ул.Магнитогорская,1-А

  Время работы:

  10.00 – 20.00

  Телефон:

  067 409-57-20

 3. Магазин: ТЦ Квадрат

  Адрес:

  ул. Гната Юры, 20, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 408-33-61

  067 408-33-97

 4. Магазин: ТЦ Левобережный

  Адрес:

  ул. М.Расковой 2-б, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 826-53-90

 5. Магазин: ТЦ Южный

  Адрес:

  ул. Декабристов, 2-а, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 – 21.00

  Телефон:

  067 408-33-98

© 2014-2020 Интернет-магазин anyBag