>

Червона сумка

Червона сумка

Кольори у нашому житті відіграють важливу роль, вони здатні змінювати наш настрій, привертати до нас увагу оточуючих чи навпаки «ховати» у натовпі. Червоний колір – неймовірно сильний, він агресивний і впевнений у собі, жіночий своєю яскравістю. Надто сильний відтінок для образів одного кольору, не завжди вдало підкреслює фігуру, коли використовується для одягу (окрім верхнього), але є безпрограшні варіанти – туфлі і сумка.

Червона сумка – це майже магічний аксесуар. Незалежно від матеріалу, розміру і форми завжди буде виглядати стильно і актуально. Досить сильний акцент, який здатний розбавити look, зробити його цікавішим і привабливим для оточуючих, але без негативних можливостей ненавмисне підкреслити щось зайве.

Купити червону лакову сумку

Глянцеві поверхні взагалі наче створені спеціально для червоного. Ідеально виглядає червоний лак для нігтів, помада і лакова сумочка.

Купити червону лакову сумку – це все одно, що придбати собі свято на кожен день. Неймовірний блиск, глибина і майже вічна актуальність роблять глянцеву поверхню всіх відтінків червоного такою привабливою. Хоча зараз мова йде про жіночі аксесуари, але не можна обійти увагою любов сильної статі до червоного, який використовується у жіночих образах. Реакція на цей колір з боку чоловіків є завжди, він ніби говорить протилежній статі, що жінка, яку ви бачите красива і прекрасно знає про це, вона смілива, впевнена в собі і дуже життєрадісна, хіба може чоловік протистояти такій «рекламі»?

Лак в аксесуарах модний завжди і сезон 2016 року – не виключення, колір може бути який завгодно, але навіщо вам якийсь інший, якщо є червоний!

Купити червону замшеву сумку можна якщо вас трохи лякає яскравість блискучих матеріалів і зайва увага. Замша більш стриманий матеріал, вона випромінює шляхетність і оригінальність стилю. Червону замшу зазвичай обирають жінки, які все знають про себе і свій образ і нікому не хочуть нічого доводити, особливо агресивними методами.

Недорого і якісно, чи так буває?

Покупка аксесуарів – справа цікава і захоплююча. Можливість придбати красиві і якісні речі недорого додає задоволення будь-якому шопінгу, але бувалі покупці знають, що гарантована удача чекає в інтернет-крамницях. Наш інтернет-магазин запропонує недорого навіть нові моделі сезону, а акційні і розпродажні товари просто приголомшать своїми низькими цінами. Окрім економії грошей, вам буде запропонована економія часу і сил, адже доставка здійснюється у Київ, Львів та інші міста України.

Женские стильные сумки
Женские стильные сумки

Понятия стиля и красоты субъективны, кому-то нравится одно, кому-то совершенно другое. Но существуют основные понятия и правила, которые «работают» всегда и их нужно не только знать, но и использовать.

Подробнее
Красивые сумки – настоящие произведения дизайнерского искусства
Красивые сумки – настоящие произведения дизайнерского искусства

Красивые сумки могут привлекать оригинальным рисунком, необычной формой или материалом, который используется. Иногда вся красота заключается в декоре в виде стразов, искусственных камней или жемчуга, вышивки, заклепок или перфорации – вариантов действительно много.

Подробнее
Документница – самый удобный органайзер
Документница – самый удобный органайзер

Количество документов, которые нам необходимо носить каждый день с собой достаточно большое. Его точно хватит, чтобы заполнить все карманы и устроить настоящий хаос в сумке. Если вы водите машину, то количество важных бумаг и карточек увеличивается в несколько раз. Помимо порядка, который просто невозможен с разными книжечками, корочками и карточками, разложенными по кармашкам и отделениям, есть еще вопрос сохранности.

Подробнее
Сумка-саквояж – стиль и изысканность
Сумка-саквояж – стиль и изысканность

Саквояж в дословном переводе означает дорожный мешок (сумка). С 19 столетия человечество пользуется этим видом багажа. Данный вид аксессуаров всегда относился к вещам стильным и благородным. Удобная конструкция позволяла вещам не мяться, а выглядели эти сумки очень представительно и серьезно.

Подробнее

Возврат к списку

Обратная связь
Ваше имя:
Мобильный телефон:*
Ваш вопрос:*
* - поля, отмеченные звездочкой, обязательны для заполненния SEND
Добавить товар в список желаемого?
Введите e-mail:*
Товар добавлен в список желаемого
КИЕВ
 1. Магазин: ТЦ Silver Breeze

  Адрес:

  пр-т Павла Тычины 1-в, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 214-73-53

 2. Магазин: ЦТ Дарынок, зал Г, anyBag-Дисконт

  Адрес:

  ул.Магнитогорская,1-А

  Время работы:

  10.00 – 20.00

  Телефон:

  067 409-57-20

 3. Магазин: ТЦ Квадрат

  Адрес:

  ул. Гната Юры, 20, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 408-33-61

  067 408-33-97

 4. Магазин: ТЦ Левобережный

  Адрес:

  ул. М.Расковой 2-б, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 826-53-90

 5. Магазин: ТЦ Южный

  Адрес:

  ул. Декабристов, 2-а, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 – 21.00

  Телефон:

  067 408-33-98

© 2014-2020 Интернет-магазин anyBag