Візитниці, купити візитницю, чоловічі та жіночі візитниці недорого в Україні, ціни в інтернет-магазині anyBag, Київ

Візитниці – корисні і вишукані

Візитниці – корисні і вишукані

Величезна кількість різноманітних карток, яку кожен з нас постійно носить у гаманці чи сумці загрожує неймовірним безладом. Для організації дисконтних, візитних і платіжних карток існує зручний і функціональний аксесуар – візитниця або його ще називають картхолдер.

Не витрачайте час на пошуки у нетрях сумки потрібної картки, коли ви намагаєтесь розрахуватися на касі, не потрібно похапцем обшарювати кишені, щоб дати свою візитку після ділової зустрічі (це виглядає не солідно і навіть кумедно) – просто придбайте картхолдер і тримайте всі потрібні картки завжди під рукою і в ідеальному порядку.

Візитниці можуть бути розміром з картку, за рахунок порядку складання одна за одною збільшується лише товщина виробу, а можуть бути видовжені на дві, три і більше карток. Збільшені моделі у вигляді портмоне чи книжки дуже зручні у використанні, адже в них легко орієнтуватися і поміститься сюди багато різноманітних карт, є лише одна умова – носити їх доведеться у сумці, в кишеню такий аксесуар просто неможливо покласти.

Купити візитницю

Якщо ви хочете обрати стильний і гарний аксесуар дешево, то доречно зайти до спеціалізованого інтернет-магазину, такого як anyBag. Дійсно великий вибір товарів для чоловіків і жінок, необхідний об’єм інформації у вигляді якісних фотографій, описів і наборів головних характеристик дозволить вам прийняти зважене рішення щодо покупки. Зверніться до консультантів в режимі онлайн або зателефонуйте, запевняємо вас, що наші співробітники допоможуть підібрати найвигідніший і найбільш вдалий варіант для вас чи ваших друзів, близьких або колег.

Купити візитницю дуже просто, цей тип товарів не потребує примірки, ви обираєте лише за ємністю, зовнішнім виглядом і ціною. Недорого і максимально комфортно – так виглядає покупку в онлайн крамниці, адже доставка існує в усі міста: Київ, Львів та ін.

Купити чоловічу візитницю – вдалий вибір подарунку

Ділові і повсякденні аксесуари роблять наше життя простішим, більш організованим і просто красивим. Відомо, що не всі чоловіки люблять ходити магазинами і надають достатньо уваги своєму зовнішньому вигляду. Якщо з одягом і взуття сильна стать ще дає раду, то в сфері аксесуарів зазвичай все дуже сумно. Саме тому дані товари стануть вдалими подарунками.

Купити чоловічу візитницю можна до будь-якого свята. Це дійсно корисна і гарна річ, про яку він навряд чи подумає самостійно. Лише спробувавши ваш чоловік оцінить наскільки це потрібна річ і буде користуватися картхолдером із задоволенням.

Возврат к списку

Обратная связь
Ваше имя:
Мобильный телефон:*
Ваш вопрос:*
* - поля, отмеченные звездочкой, обязательны для заполненния SEND
Добавить товар в список желаемого?
Введите e-mail:*
Товар добавлен в список желаемого
КИЕВ
 1. Магазин: ТЦ Silver Breeze

  Адрес:

  пр-т Павла Тычины 1-в, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 214-73-53

 2. Магазин: ЦТ Дарынок, зал Г, anyBag-Дисконт

  Адрес:

  ул.Магнитогорская,1-А

  Время работы:

  10.00 – 20.00

  Телефон:

  067 409-57-20

 3. Магазин: ТЦ Квадрат

  Адрес:

  ул. Гната Юры, 20, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 408-33-61

  067 408-33-97

 4. Магазин: ТЦ Левобережный

  Адрес:

  ул. М.Расковой 2-б, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 826-53-90

 5. Магазин: ТЦ Южный

  Адрес:

  ул. Декабристов, 2-а, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 – 21.00

  Телефон:

  067 408-33-98

загрузка карты...