Спортивні сумки, купить спортивну сумку, чоловічі та жіночі недорого в Україні, ціни в інтернет-магазині anyBag, Київ

Спортивні сумки. Тільки для занять спортом?

Сумка NN 02467
Сумка NN 02467.'.Вид 1'
нет в наличии
845 грн
676 грн
Сумка NN 07766
Сумка NN 07766.'.Вид 1'
нет в наличии
1 290 грн
1 032 грн
Спортивні сумки. Тільки для занять спортом?

Спортивні сумки найчастіше шиються з тканини, трохи рідше – із шкіри. Матеріал може бути високотехнологічним с покриттям, що не пропускає вологу, з гумовими вставками для захисту спеціального спортивного знаряддя.

Функціональними особливостями можуть стати спеціальні кишені з вентиляцією (зазвичай з однієї сторони є сітка), щоб ваші речі після напруженого тренування трохи підсохли і провітрилися, поки ви довезете їх до пральної машинки.

Для спортивних моделей обов’язковим є довгий ремінь на плече и дві короткі ручки. Велика кількість відділень допоможе правильно організувати простір і всі ваші речі будуть на своїх місцях. Зовнішня кишеня часто використовується для пляшки з водою чи термоса.

Такі аксесуари для тренувань повинні вміщати багато речей, а самі майже нічого не важать.

Купить спортивну сумку

Навіть, якщо ви не професійний спортсмен, а лише один-два рази на тиждень ходите до зали, варто придбати спеціалізовану сумку, яку ви будете використовувати лише для тренувань. Так всі ваші речі для навантажень м’язів будуть завжди в порядку і під час занять у вас буде під рукою все необхідне, адже завжди зібрана сумка – це дуже зручно.

Придбати якісний, красивий аксесуар недорого можна в інтернет-магазині, такому як anyBag. Ви отримаєте великий вибір, низькі ціни, консультації (телефоном або онлайн) і доставку у Київ, Львів та будь-яке інше місто України.

Дешево ви зможете знайти навіть найкращі моделі із натуральних або високотехнологічних матеріалів, щоправда для цього доведеться почекати сезонних знижок або спеціальних акцій, які проводяться до різних свят.

Жіночі і чоловічі спортивні сумки

Чоловічі спортивні сумки можуть бути будь-якого кольору, тут не працює правило лише темних і стриманих відтінків, кожен парубок може сміливо дозволити собі яскраві кольори, як наприклад на професійних футбольних бутсах. Класно виглядає поєднання яскравих, навіть неонових кольорів, з сірими, чорними та синіми відтінками. Тут є де розгулятися і задіяти фантазію.

Жіночі спортивні сумки трохи менші за розміром, порівняно з моделями для сильної статі. Як і інші аксесуари для тренувань, торбинки можуть бути різних кольорів, с візерунками, з поєднанням відтінків и декоративними елементами – дійсно дівчачі, дуже милі і при цьому функціональні і зручні.

Великі, об’ємні сумки із тканини або шкіри (натуральної або штучної) можуть використовуватися для подорожей. Особливо корисними такі сумки будуть при авіа перельотах завдяки своїй невеликій вазі. Обравши спортивну сумку в якості аксесуару для подорожі, ви зможете взяти з собою більше речей і різноманітних пристроїв, навіть дуже об’ємних.

Возврат к списку

Обратная связь
Ваше имя:
Мобильный телефон:*
Ваш вопрос:*
* - поля, отмеченные звездочкой, обязательны для заполненния SEND
Добавить товар в список желаемого?
Введите e-mail:*
Товар добавлен в список желаемого
КИЕВ
 1. Магазин: ТЦ Silver Breeze

  Адрес:

  пр-т Павла Тычины 1-в, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 214-73-53

 2. Магазин: ЦТ Дарынок, зал Г, anyBag-Дисконт

  Адрес:

  ул.Магнитогорская,1-А

  Время работы:

  10.00 – 20.00

  Телефон:

  067 409-57-20

 3. Магазин: ТЦ Квадрат

  Адрес:

  ул. Гната Юры, 20, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 408-33-61

  067 408-33-97

 4. Магазин: ТЦ Левобережный

  Адрес:

  ул. М.Расковой 2-б, 1-этаж

  Время работы:

  10.00 - 21.00

  Телефон:

  067 826-53-90

 5. Магазин: ТЦ Южный

  Адрес:

  ул. Декабристов, 2-а, 1 этаж

  Время работы:

  10.00 – 21.00

  Телефон:

  067 408-33-98

загрузка карты...